Kalendarz zajęć

WAŻNE INFORMACJE:

REJESTRACJA:

  • JEŻELI BYŁAŚ/EŚ KIEDYKOLWIEK U NAS W KLUBIE - MASZ JUŻ ZAŁOŻONE KONTO - ZADZWOŃ 666-382-710 PODAMY CI LOGIN I HASŁO

Uwaga!

Jesteśmy w trakcie wprowadzania grafiku online - prosimy o wyrozumiałość :)

Grafik w pdf. do pobrania niżej.

⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓

GRAFIK pdf. - KLIKAJ 

⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑

 

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
17:15-18:00 3 wolnych

AQUA GIMNASTYKA ODCHUDZAJĄCA - PŁYTKA WODA

Małgosia Ścibiorek

17:15-18:00 -1 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ala Stępień

17:15-18:00 9 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Adam/Magda

17:15-18:00 1 wolnych

REKREACJA

R

17:30-18:25 6 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP-SALA

Ola Sobiecka

SALA FITNESS

18:45-19:30 0 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

18:45-19:30 3 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Małgosia Ścibiorek

18:45-19:30 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ewa Stępień

18:45-19:30 5 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala Stępień

18:45-19:30 0 wolnych

REKREACJA

R

19:30-20:15 3 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

19:30-20:15 -6 wolnych

AQUA FAT BURNER

Małgosia Ścibiorek

19:30-20:15 4 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA MŁODZIEŻY

Adam Badowski

Basen tor 4

19:30-20:15 -2 wolnych

NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI

Ewa Stępień

19:30-20:15 3 wolnych

REKREACJA

R

20:15-21:00 -5 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Adam Badowski

17:15-18:00 2 wolnych

AQUA GIMNASTYKA PROZDROWOTNA

Ola Sobiecka

17:15-18:00 6 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

17:15-18:00 7 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala/Magda

17:15-18:00 3 wolnych

REKREACJA

R

18:00-18:45 -3 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Daria Kazimierska

18:00-18:45 13 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

18:00-18:45 11 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala/Magda

18:00-18:45 3 wolnych

REKREACJA

R

18:45-19:30 6 wolnych

AQUA ANTYCELLULIT

Ola Sobiecka

18:45-19:30 7 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Daria Kazimierska

18:45-19:30 6 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ala Stępień

18:45-19:30 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

18:45-19:30 3 wolnych

REKREACJA

R

19:00-19:55 0 wolnych

TRENING FUNKCJONALNY- SALA

Kasia "Ruda"

SALA FITNESS

18:00-18:55 15 wolnych

TRENING OBWODOWY- SALA

Piotr Sobiecki

18:45-19:30 10 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ala Stępień

18:45-19:30 1 wolnych

NAUKA PŁYWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Adam Badowski

18:45-19:30 1 wolnych

REKREACJA

R

19:30-20:15 2 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Piotr Sobiecki

19:30-20:15 0 wolnych

AQUA FAT BURNER

Ala Stępień

19:30-20:15 6 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Adam Badowski

 
19:00-19:55 3 wolnych

TRENING FUNKCJONALNY- SALA

Kasia "Ruda"

SALA FITNESS

   
← →