Kalendarz zajęć

WAŻNE INFORMACJE:

REJESTRACJA:

  • JEŻELI BYŁAŚ/EŚ KIEDYKOLWIEK U NAS W KLUBIE - MASZ JUŻ ZAŁOŻONE KONTO - ZADZWOŃ 666-382-710 PODAMY CI LOGIN I HASŁO

Uwaga!

Jesteśmy w trakcie wprowadzania grafiku online - prosimy o wyrozumiałość :)

Grafik w pdf. do pobrania niżej.

⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓

GRAFIK pdf. - KLIKAJ 

⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑

 

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 20 do 26-11-2017 »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
16:30-17:15 8 wolnych

ARTKI Zajęcia Artystyczne dla dzieci

Agnieszka Bednarek-Zimnoch

17:15-18:00 2 wolnych

AQUA GIMNASTYKA ODCHUDZAJĄCA - PŁYTKA WODA

Małgosia Ścibiorek

17:15-18:00 2 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ewa Stępień

17:15-18:00 -1 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Adam/Magda

17:15-18:00 -2 wolnych

REKREACJA

R

17:30-18:25 6 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP-SALA

Ola Sobiecka

SALA FITNESS

18:45-19:30 -1 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

18:45-19:30 6 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Małgosia Ścibiorek

18:45-19:30 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ewa Stępień

18:45-19:30 4 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Adam/Magda

18:45-19:30 1 wolnych

REKREACJA

R

19:30-20:15 2 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

19:30-20:15 -1 wolnych

AQUA FAT BURNER

Małgosia Ścibiorek

19:30-20:15 9 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA MŁODZIEŻY

Adam Badowski

Basen tor 4

19:30-20:15 -6 wolnych

NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI

Ewa Stępień

19:30-20:15 2 wolnych

REKREACJA

R

20:15-21:00 -1 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Adam Badowski

16:00-16:55 9 wolnych

HIP HOP dla dzieci

Seweryn Obałka

17:15-18:00 -3 wolnych

AQUA GIMNASTYKA PROZDROWOTNA

Ewa Stępień

17:15-18:00 5 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

17:15-18:00 -3 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala/Magda

17:15-18:00 3 wolnych

REKREACJA

R

18:00-18:45 -1 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Daria Kazimierska

18:00-18:45 8 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ewa Stępień

18:00-18:45 2 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala/Magda

18:00-18:45 -3 wolnych

REKREACJA

R

18:45-19:30 5 wolnych

AQUA ANTYCELLULIT

Ewa Stępień

18:45-19:30 2 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Daria Kazimierska

18:45-19:30 0 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Magda Grocholińska

18:45-19:30 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

18:45-19:30 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ala Stępień

18:45-19:30 2 wolnych

REKREACJA

R

19:00-19:55 2 wolnych

TRENING FUNKCJONALNY- SALA

Kasia "Ruda"

SALA FITNESS

18:00-18:55 13 wolnych

TRENING OBWODOWY- SALA

Piotr Sobiecki

18:45-19:30 4 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ala Stępień

18:45-19:30 1 wolnych

NAUKA PŁYWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Adam Badowski

18:45-19:30 -1 wolnych

REKREACJA

R

19:30-20:15 2 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Piotr Sobiecki

19:30-20:15 -4 wolnych

AQUA FAT BURNER

Ala Stępień

19:30-20:15 7 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Adam Badowski

20:15-21:00 3 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Adam Badowski

20:15-21:00 0 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ala Stępień

16:00-16:55 10 wolnych

HIP HOP dla dzieci

Seweryn Obałka

17:30-18:25 1 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP-SALA

Ola Sobiecka

SALA FITNESS

18:00-18:45 0 wolnych

AQUA GIMNASTYKA + STEP

Ala Stępień

18:00-18:45 1 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Adam Badowski

18:00-18:45 2 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Magda/Mariusz

18:00-18:45 -1 wolnych

REKREACJA

R

18:45-19:30 0 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

18:45-19:30 14 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ewa Stępień

18:45-19:30 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Magda Grocholińska

18:45-19:30 0 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ala Stępień

18:45-19:30 4 wolnych

REKREACJA

R

19:30-20:15 -2 wolnych

AQUA AEROBIK - (GŁĘBOKA WODA + PASY)

Ala Stępień

19:30-20:15 0 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Piotr Sobiecki

19:30-20:15 6 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA MŁODZIEŻY

Ewa Stępień

Basen tor 4

19:30-20:15 -3 wolnych

NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI

Magda Grocholińska

19:30-20:15 4 wolnych

REKREACJA

R

17:15-18:00 -1 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

17:15-18:00 0 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Adam Badowski

17:15-18:00 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

17:15-18:00 2 wolnych

NAUKA PŁYWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Ula Mróz

17:15-18:00 2 wolnych

REKREACJA

R

18:00-18:45 1 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

18:00-18:45 3 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA GRUPA ZAMKNIĘTA

Adam Badowski

18:00-18:45 5 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Adam/Ula

19:00-19:55 1 wolnych

TRENING FUNKCJONALNY- SALA

Kasia "Ruda"

SALA FITNESS

10:30-11:15 2 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

10:30-11:15 7 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ewa/Małgosia

10:30-11:15 3 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala/Mariusz

10:30-11:15 3 wolnych

REKREACJA

R

11:15-12:00 1 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

11:15-12:00 7 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ewa/Małgosia

11:15-12:00 2 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala Stępień

11:15-12:00 1 wolnych

REKREACJA

R

12:00-12:45 2 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ala Stępień

 
← →