Kalendarz zajęć

WAŻNE INFORMACJE:

REJESTRACJA:

  • JEŻELI BYŁAŚ/EŚ KIEDYKOLWIEK U NAS W KLUBIE - MASZ JUŻ ZAŁOŻONE KONTO - ZADZWOŃ 666-382-710 PODAMY CI LOGIN I HASŁO

Uwaga!

Jesteśmy w trakcie wprowadzania grafiku online - prosimy o wyrozumiałość :)

Grafik w pdf. do pobrania niżej.

⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓

GRAFIK pdf. - KLIKAJ 

⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑

 

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 20 do 26-11-2017 »
Pn, 20-11-2017 16:30 - 17:15 ARTKI Zajęcia Artystyczne dla dzieci Agnieszka Bednarek-Zimnoch 8 wolnych
17:15 - 18:00 AQUA GIMNASTYKA ODCHUDZAJĄCA - PŁYTKA WODA Małgosia Ścibiorek 2 wolnych
17:15 - 18:00 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Ewa Stępień 2 wolnych
17:15 - 18:00 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Adam/Magda -1 wolnych
17:15 - 18:00 REKREACJA R -2 wolnych
17:30 - 18:25 ZDROWY KRĘGOSŁUP-SALA Ola Sobiecka 6 wolnych
18:45 - 19:30 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Ola Sobiecka -1 wolnych
18:45 - 19:30 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Małgosia Ścibiorek 6 wolnych
18:45 - 19:30 INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA Ewa Stępień 1 wolnych
18:45 - 19:30 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Adam/Magda 4 wolnych
18:45 - 19:30 REKREACJA R 1 wolnych
19:30 - 20:15 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Ola Sobiecka 2 wolnych
19:30 - 20:15 AQUA FAT BURNER Małgosia Ścibiorek -1 wolnych
19:30 - 20:15 DOSKONALENIE PŁYWANIA MŁODZIEŻY Adam Badowski 9 wolnych
19:30 - 20:15 NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI Ewa Stępień -6 wolnych
19:30 - 20:15 REKREACJA R 2 wolnych
20:15 - 21:00 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Adam Badowski -1 wolnych
Wt, 21-11-2017 16:00 - 16:55 HIP HOP dla dzieci Seweryn Obałka 9 wolnych
17:15 - 18:00 AQUA GIMNASTYKA PROZDROWOTNA Ewa Stępień -3 wolnych
17:15 - 18:00 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI 5 wolnych
17:15 - 18:00 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Ala/Magda -3 wolnych
17:15 - 18:00 REKREACJA R 3 wolnych
18:00 - 18:45 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Daria Kazimierska -1 wolnych
18:00 - 18:45 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Ewa Stępień 8 wolnych
18:00 - 18:45 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Ala/Magda 2 wolnych
18:00 - 18:45 REKREACJA R -3 wolnych
18:45 - 19:30 AQUA ANTYCELLULIT Ewa Stępień 5 wolnych
18:45 - 19:30 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Daria Kazimierska 2 wolnych
18:45 - 19:30 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Magda Grocholińska 0 wolnych
18:45 - 19:30 INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA 1 wolnych
18:45 - 19:30 INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA Ala Stępień 1 wolnych
18:45 - 19:30 REKREACJA R 2 wolnych
19:00 - 19:55 TRENING FUNKCJONALNY- SALA Kasia "Ruda" 2 wolnych
Śr, 22-11-2017 18:00 - 18:55 TRENING OBWODOWY- SALA Piotr Sobiecki 13 wolnych
18:45 - 19:30 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Ala Stępień 4 wolnych
18:45 - 19:30 NAUKA PŁYWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY Adam Badowski 1 wolnych
18:45 - 19:30 REKREACJA R -1 wolnych
19:30 - 20:15 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Piotr Sobiecki 2 wolnych
19:30 - 20:15 AQUA FAT BURNER Ala Stępień -4 wolnych
19:30 - 20:15 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Adam Badowski 7 wolnych
20:15 - 21:00 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Adam Badowski 3 wolnych
20:15 - 21:00 INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA Ala Stępień 0 wolnych
Cz, 23-11-2017 16:00 - 16:55 HIP HOP dla dzieci Seweryn Obałka 10 wolnych
17:30 - 18:25 ZDROWY KRĘGOSŁUP-SALA Ola Sobiecka 1 wolnych
18:00 - 18:45 AQUA GIMNASTYKA + STEP Ala Stępień 0 wolnych
18:00 - 18:45 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Adam Badowski 1 wolnych
18:00 - 18:45 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Magda/Mariusz 2 wolnych
18:00 - 18:45 REKREACJA R -1 wolnych
18:45 - 19:30 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Ola Sobiecka 0 wolnych
18:45 - 19:30 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Ewa Stępień 14 wolnych
18:45 - 19:30 INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA Magda Grocholińska 1 wolnych
18:45 - 19:30 INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA Ala Stępień 0 wolnych
18:45 - 19:30 REKREACJA R 4 wolnych
19:30 - 20:15 AQUA AEROBIK - (GŁĘBOKA WODA + PASY) Ala Stępień -2 wolnych
19:30 - 20:15 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Piotr Sobiecki 0 wolnych
19:30 - 20:15 DOSKONALENIE PŁYWANIA MŁODZIEŻY Ewa Stępień 6 wolnych
19:30 - 20:15 NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI Magda Grocholińska -3 wolnych
19:30 - 20:15 REKREACJA R 4 wolnych
Pt, 24-11-2017 17:15 - 18:00 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Ola Sobiecka -1 wolnych
17:15 - 18:00 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Adam Badowski 0 wolnych
17:15 - 18:00 INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA 1 wolnych
17:15 - 18:00 NAUKA PŁYWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY Ula Mróz 2 wolnych
17:15 - 18:00 REKREACJA R 2 wolnych
18:00 - 18:45 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI 1 wolnych
18:00 - 18:45 DOSKONALENIE PŁYWANIA GRUPA ZAMKNIĘTA Adam Badowski 3 wolnych
18:00 - 18:45 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Adam/Ula 5 wolnych
19:00 - 19:55 TRENING FUNKCJONALNY- SALA Kasia "Ruda" 1 wolnych
So, 25-11-2017 10:30 - 11:15 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Ola Sobiecka 2 wolnych
10:30 - 11:15 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Ewa/Małgosia 7 wolnych
10:30 - 11:15 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Ala/Mariusz 3 wolnych
10:30 - 11:15 REKREACJA R 3 wolnych
11:15 - 12:00 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Ola Sobiecka 1 wolnych
11:15 - 12:00 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Ewa/Małgosia 7 wolnych
11:15 - 12:00 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Ala Stępień 2 wolnych
11:15 - 12:00 REKREACJA R 1 wolnych
12:00 - 12:45 INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA Ala Stępień 2 wolnych