Kalendarz zajęć

WAŻNE INFORMACJE:

REJESTRACJA:

  • JEŻELI BYŁAŚ/EŚ KIEDYKOLWIEK U NAS W KLUBIE - MASZ JUŻ ZAŁOŻONE KONTO - ZADZWOŃ 666-382-710 PODAMY CI LOGIN I HASŁO

Uwaga!

Jesteśmy w trakcie wprowadzania grafiku online - prosimy o wyrozumiałość :)

Grafik w pdf. do pobrania niżej.

⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓

GRAFIK pdf. - KLIKAJ 

⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑

 

Wyczyść filtry »
« Czerwiec »
« 18 do 24-06-2018 »
Pn, 18-06-2018 17:15 - 18:00 AQUA GIMNASTYKA ODCHUDZAJĄCA - PŁYTKA WODA Małgosia Ścibiorek 3 wolnych
17:15 - 18:00 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Ala Stępień -1 wolnych
17:15 - 18:00 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Adam/Magda 9 wolnych
17:15 - 18:00 REKREACJA R 1 wolnych
17:30 - 18:25 ZDROWY KRĘGOSŁUP-SALA Ola Sobiecka 6 wolnych
18:45 - 19:30 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Ola Sobiecka 0 wolnych
18:45 - 19:30 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Małgosia Ścibiorek 3 wolnych
18:45 - 19:30 INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA Ewa Stępień 1 wolnych
18:45 - 19:30 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Ala Stępień 5 wolnych
18:45 - 19:30 REKREACJA R 0 wolnych
19:30 - 20:15 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Ola Sobiecka 3 wolnych
19:30 - 20:15 AQUA FAT BURNER Małgosia Ścibiorek -6 wolnych
19:30 - 20:15 DOSKONALENIE PŁYWANIA MŁODZIEŻY Adam Badowski 4 wolnych
19:30 - 20:15 NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI Ewa Stępień -2 wolnych
19:30 - 20:15 REKREACJA R 3 wolnych
20:15 - 21:00 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Adam Badowski -5 wolnych
Wt, 19-06-2018 17:15 - 18:00 AQUA GIMNASTYKA PROZDROWOTNA Ola Sobiecka 2 wolnych
17:15 - 18:00 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI 6 wolnych
17:15 - 18:00 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Ala/Magda 7 wolnych
17:15 - 18:00 REKREACJA R 3 wolnych
18:00 - 18:45 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Daria Kazimierska -3 wolnych
18:00 - 18:45 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI 13 wolnych
18:00 - 18:45 NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA Ala/Magda 11 wolnych
18:00 - 18:45 REKREACJA R 3 wolnych
18:45 - 19:30 AQUA ANTYCELLULIT Ola Sobiecka 6 wolnych
18:45 - 19:30 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Daria Kazimierska 7 wolnych
18:45 - 19:30 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Ala Stępień 6 wolnych
18:45 - 19:30 INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA 1 wolnych
18:45 - 19:30 REKREACJA R 3 wolnych
19:00 - 19:55 TRENING FUNKCJONALNY- SALA Kasia "Ruda" 0 wolnych
Śr, 20-06-2018 18:00 - 18:55 TRENING OBWODOWY- SALA Piotr Sobiecki 15 wolnych
18:45 - 19:30 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Ala Stępień 10 wolnych
18:45 - 19:30 NAUKA PŁYWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY Adam Badowski 1 wolnych
18:45 - 19:30 REKREACJA R 1 wolnych
19:30 - 20:15 AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE Piotr Sobiecki 2 wolnych
19:30 - 20:15 AQUA FAT BURNER Ala Stępień 0 wolnych
19:30 - 20:15 DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI Adam Badowski 6 wolnych
Pt, 22-06-2018 19:00 - 19:55 TRENING FUNKCJONALNY- SALA Kasia "Ruda" 3 wolnych