Kalendarz zajęć

WAŻNE INFORMACJE:

REJESTRACJA:

  • JEŻELI BYŁAŚ/EŚ KIEDYKOLWIEK U NAS W KLUBIE - MASZ JUŻ ZAŁOŻONE KONTO - ZADZWOŃ 666-382-710 PODAMY CI LOGIN I HASŁO

Uwaga!

Jesteśmy w trakcie wprowadzania grafiku online - prosimy o wyrozumiałość :)

Grafik w pdf. do pobrania niżej.

⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓ ⇓⇓

GRAFIK pdf. - KLIKAJ 

⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑ ⇑⇑

 

Wyczyść filtry »
« Listopad »
« 20 do 26-11-2017 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
10:30          
45 min 2 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

 
45 min 7 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ewa/Małgosia

45 min 3 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala/Mariusz

45 min 3 wolnych

REKREACJA

R

11:15          
45 min 1 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

 
45 min 7 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ewa/Małgosia

45 min 2 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala Stępień

45 min 1 wolnych

REKREACJA

R

12:00          
45 min 2 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ala Stępień

 
16:00  
55 min 9 wolnych

HIP HOP dla dzieci

Seweryn Obałka

 
55 min 10 wolnych

HIP HOP dla dzieci

Seweryn Obałka

     
16:30
45 min 8 wolnych

ARTKI Zajęcia Artystyczne dla dzieci

Agnieszka Bednarek-Zimnoch

           
17:15
45 min 2 wolnych

AQUA GIMNASTYKA ODCHUDZAJĄCA - PŁYTKA WODA

Małgosia Ścibiorek

45 min -3 wolnych

AQUA GIMNASTYKA PROZDROWOTNA

Ewa Stępień

   
45 min -1 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

   
45 min 2 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ewa Stępień

45 min 5 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

45 min 0 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Adam Badowski

45 min -1 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Adam/Magda

45 min -3 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala/Magda

45 min 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

45 min -2 wolnych

REKREACJA

R

45 min 3 wolnych

REKREACJA

R

45 min 2 wolnych

NAUKA PŁYWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Ula Mróz

   
45 min 2 wolnych

REKREACJA

R

17:30
55 min 6 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP-SALA

Ola Sobiecka

SALA FITNESS

   
55 min 1 wolnych

ZDROWY KRĘGOSŁUP-SALA

Ola Sobiecka

SALA FITNESS

     
18:00  
45 min -1 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Daria Kazimierska

55 min 13 wolnych

TRENING OBWODOWY- SALA

Piotr Sobiecki

45 min 0 wolnych

AQUA GIMNASTYKA + STEP

Ala Stępień

45 min 1 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

   
45 min 8 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ewa Stępień

 
45 min 1 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Adam Badowski

45 min 3 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA GRUPA ZAMKNIĘTA

Adam Badowski

45 min 2 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Ala/Magda

45 min 2 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Magda/Mariusz

45 min 5 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Adam/Ula

45 min -3 wolnych

REKREACJA

R

45 min -1 wolnych

REKREACJA

R

 
18:45
45 min -1 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

45 min 5 wolnych

AQUA ANTYCELLULIT

Ewa Stępień

45 min 4 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ala Stępień

45 min 0 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

     
45 min 6 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Małgosia Ścibiorek

45 min 2 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Daria Kazimierska

45 min 1 wolnych

NAUKA PŁYWANIA DZIECI I MŁODZIEŻY

Adam Badowski

45 min 14 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Ewa Stępień

45 min 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ewa Stępień

45 min 0 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Magda Grocholińska

45 min -1 wolnych

REKREACJA

R

45 min 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Magda Grocholińska

45 min 4 wolnych

NAUKA PŁYWANIA - AKADEMIA MAŁEGO PŁYWAKA

Adam/Magda

45 min 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

 
45 min 0 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ala Stępień

45 min 1 wolnych

REKREACJA

R

45 min 1 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ala Stępień

45 min 4 wolnych

REKREACJA

R

 
45 min 2 wolnych

REKREACJA

R

 
19:00  
55 min 2 wolnych

TRENING FUNKCJONALNY- SALA

Kasia "Ruda"

SALA FITNESS

   
55 min 1 wolnych

TRENING FUNKCJONALNY- SALA

Kasia "Ruda"

SALA FITNESS

   
19:30
45 min 2 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Ola Sobiecka

 
45 min 2 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Piotr Sobiecki

45 min -2 wolnych

AQUA AEROBIK - (GŁĘBOKA WODA + PASY)

Ala Stępień

     
45 min -1 wolnych

AQUA FAT BURNER

Małgosia Ścibiorek

45 min -4 wolnych

AQUA FAT BURNER

Ala Stępień

45 min 0 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Piotr Sobiecki

45 min 9 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA MŁODZIEŻY

Adam Badowski

Basen tor 4

45 min 7 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA DZIECI

Adam Badowski

45 min 6 wolnych

DOSKONALENIE PŁYWANIA MŁODZIEŻY

Ewa Stępień

Basen tor 4

45 min -6 wolnych

NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI

Ewa Stępień

 
45 min -3 wolnych

NAUKA PŁYWANIA DOROŚLI

Magda Grocholińska

45 min 2 wolnych

REKREACJA

R

45 min 4 wolnych

REKREACJA

R

20:15
45 min -1 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Adam Badowski

 
45 min 3 wolnych

AQUA BIKE - ROWERY W WODZIE

Adam Badowski

       
 
45 min 0 wolnych

INDYWIDUALNA NAUKA PŁYWANIA

Ala Stępień

← →